Nasze płyty ścienne znajdziesz w

Trzymamy rękę na pulsie

Szkolenie montażowe dla VOX

Prezentacja okładzin i informacje techniczne

Beton architektoniczny Concraft

We współpracy z firmą Sika Poland organizujemy szkolenie dla przedstawicieli sieci VOX, na którym przedstawione zostaną szczegóły techniczne dotyczące naszych okładzin.

Akademia Architekta

Nasze płyty na konferencji

Beton architektoniczny Concraft

W dniach 7 i 8 pażdziernika w Poznaniu odbędzie się konferencja pt. "Od kreacji do realizacji – obiektywnie o pracy architekta” organizowana przez Klaster Branży Meblarskiej i Architektonicznej Akademia Architekta. Ponad 300 gości, głównie architektów, będzie mogło zapoznać się z ekspozycją naszego produktu! Więcej informacji na stronie www.akademiaarchitekta.org

Szkolenia dla architektów sieci VOX

Sukcesywnie prezentujemy nasz produkt architektom i projektantom

Beton architektoniczny Concraft

18 września w Salonie VOX w Gnieźnie odbyło się kolejne szkolenie produktowe dla architektów współpracujących z siecią VOX. Następne już 25 września w salonie VOX w Bydgoszczy. Zaproszeni projektanci mają okazję uzyskać wiedzę niezbędną do użycia okładzin betonowych w projektach, otrzymują także próbniki Concraft.

Szkolenie

Beton od kuchni

Beton architektoniczny Concraft

Zbliża się zaplanowane na początek października szkolenie dla projektantów, dystrybutorów i grup montażowych, na którym przedstawimy szerzej nasz produkt, jego zastosowania, zalety, możliwości aranżacji i nieliczne ograniczenia. O terminie i miejscu spotkania poinformujemy niebawem.

Karty podarunkowe

Oryginalny pomysł na prezent

Beton architektoniczny Concraft

Beton jest gorącym trendem i z pewnością świetnie sprawdzi się jako prezent dla osób, które urządzają właśnie mieszkanie lub dom - o ile jesteśmy pewni, że znamy ich gust. Jednak z racji swoich gabarytów i wagi płyty betonowe wyjątkowo trudno wręczyć. Dlatego wychodząc na przeciw zapytaniom postanowiliśmy zaproponować naszym klientom (przyszłym i obecnym) możliwość zakupu karty podarunkowej.

Rekomendujemy SIKA

Współpraca ze światowym liderem

Beton architektoniczny Concraft

Nawiązaliśmy współpracę z liderem w dziedzinie chemii dla budownictwa - SIKA. Na początek rekomendujemy klej SikaBond T8 do montażu naszych okładzin, ale planujemy szerszą współpracę. Zobacz kartę techniczną kleju.

Próbniki

Próbniki kolorów standardowych

Beton architektoniczny Concraft

Jeśli chcesz spokojnie w domowym zaciszu zastanowić się nad wyborem odcienia betonu, możesz zamówić próbnik zawierający wycinki w trzech standardowych kolorach - naturalnym szarym (0), ciemnym (-1) i antracytowym (-2). Kolorem niestandardowym, ale w bieżącej sprzedaży jest biały (+3) i na życzenie możesz otrzymać próbnik zawierający próbkę w tym kolorze.

Prezentacja produktowa

Prezentacja betonu Concraft dla partnerów

Beton architektoniczny Concraft

Dla naszych partnerów handlowych zorganizowaliśmy w Dolsku k. Poznania prezentację produktu wraz z podstawowym szkoleniem. 8 kwietnia 2014 w ośrodku Villa Natura przedstawiliśmy naszą wizję okładzin betonowych oraz rozwoju - zarówno samego produktu jak i materiału, jakim jest beton architektoniczny. Nadchodzący czas pokaże, że beton będzie najgorętszym tematem w architekturze wnętrz przez najbliższe lata.

Koszulki dla grup montażowych

Jak rozpoznać autoryzowaną grupę montażową Concraft

Beton architektoniczny Concraft

Montaż okładzin ściennych w postaci płyt betonowych może wydawać się łatwy, ale wymaga znajomości technologii specyficznej dla tego materiału. Umiejętnośc układania płytek ściennych czy nawet kamienia nie ma tu specjalnego zastosowania. Jeśli decydujesz się na grupę monterską, wybierz autoryzowaną przez nas. Dobrych monterów poznasz po koszulkach Concraft!